Pánská móda v 70. letech – co se dělo tehdy?

Muži v módě 70 jsou oblečení pánské módní pánské oblečení

70 je móda pro muže – to je to, co vypadalo opravdu v pohodě v té době!

 

V mnoha dalších aspektech života může být, že sedmdesátá léta byla trochu nudná. Ale rozhodně to nemá vliv na styl a oblečení.

Divoké 70. let

Módní pánská móda 70. divoká 70. léta
Názor davu je vedoucí cestou pro módu 70. let pro muže

Dá se říci, že to byl bod obratu, v němž se člověk začal řídit názory mše na prvním místě. V té době se tak mluvila móda v ulici. Pozorujeme větší diferenciaci mezi sociálními skupinami stejných tříd. Oblečení hrála vedoucí úlohu a móda 70. let pro muže nebyla výjimkou.

Mužská móda v 70. letech

Módní pánská pánská móda 70s černá bílá fotka

Street styl a sportovní móda

V sedmdesátých letech mužské a ženské módy můžete vidět, že špičkové trendy vytvořené nejlepšími designéry již hrají tak velkou roli. Hmota v tomto ohledu nic diktovala, ale naopak – začala se sama rozhodovat, co přitahuje nebo ne.

Nové trendy – neformální a neformální

Módní pánské pánské módy sakko 70. letDůraz byl kladen spíše na vyjádření osobních vlastností než na zobrazování nižšího či vyššího společenského postavení. Kdo v té době cítil to nejlepší z těchto tendencí? Zdá se, že to je oheň Benetton. V té době se stal lídrem v módě a sportu.

Love! Už žádná válka

Toto motto bylo obzvláště patrné v mužské módě 70. let. Pro dámy byly jasné nuance a těsné, tělo zdůrazňovalo formy dříve známé. Ale také, že představitelé silných sexuálních šatů v této bláznivé cestě? To je úspěch 70. let pro muže. Jasně.

John Lennon

Módní pánská móda 70s John Lennon Mír

Pokud chcete přesně pochopit, co máme na mysli, podívejte se na hudební scénu. Podívejte se, jak vypadá pánská móda u Abby a známých hudebních skupin v desetiletích před těmito!

Chytrá dámská a pánská móda

Módní 70s muži oblek dámské módy černé bílé fotografie

Tkaniny s květinovým vzorem

Fashion 70 mužů mužů je neformální pár

Hudba je móda

Právě jsme se zmínili o zvláště důležitém aspektu. Módní trendy 70. let pro muže a ženy byly určeny známými hudebníky a herci. Byly to jasně módní ikony té doby. John Travolta a “Sunday Night Fever” jsou jméno a termín, který je i nadále velmi výrazný pro vývoj módy v té době.

Plakát “Noční horečka”

Fashion 70 mužů je móda módní plakát kultura hudby

Pouliční kultura

Módní pánské pánské pánské obleky oblečení módy 70

Retrospektiva 70. let a Echo 2015

Obě muži 70. móda a všechny jejich aspekty Zdá se, že inspiroval mnoho současných designérů pro jejich sbírky. U silného pohlaví byla tato tendence pozorována již několik let. To šlo tak daleko, že jste dokonce vybrali v 70. letech na svatební trendy.

Role hudby

Pánská móda pánské módy 70s duší

V roce 2015, návrháři přehlédnout 70. módu pro muže podle tlumené odstíny hnědé, zelené, modré a červené barvy v létě, můžete to udělat vše. – Paní dovolit díky této tendenci přilákat super cool a živé odstíny.

Zkontrolujte textilní vzory ve výrazných barvách 

Módní 70s pánská neformální móda

Neformální pánské kalhoty

   Pánské pánské módní košile a kalhoty Fashion 70

Geometrické vzory a jasné barvy

     Fashion 70 pánské pánské pánské pánské doplňky

Nejen současné, ale i futuristické

Módní pánské pánské módní pánské obleky