50s účesy: slavní lidé z této éry

retro styl účesy stylové účesy padesátých lét

Účesy 50. let a slavní lidé této doby

 

Moderní trendy účesů v tomto roce jsou silně ovlivněny stylem 50., 60. a 70. let 20. století. 50. léta jsou oblíbeným zdrojem inspirace, z něhož velmi často čerpáme.

Chtěli byste se o tom při výběru nového účesu líbit? Pokud ano, nabízíme vám poněkud neobvyklý přístup. Představujeme vám skvělé a oblíbené účesy, ale také slavné lidi, kteří je nosili.

Stylové účesy v retro stylu

retro haaschnitte 50s účesy účesy
Lucille Ball

Jeden z nejpozoruhodnějších trendů mezi 50ti letými účesy určil Lucille Ball. Takový účes může zdůraznit jemnost obličejových rysů na kulatých plochách.

Lucille Ball a její červené vlasy

Lucille Ball 50s účesy

Rita Moreno

Druhá hvězda, která silně zdůraznila svět 50. let, se jmenuje Rita Moreno. Pamatuješ si na ni? Možná využijete příležitost jako příležitost znovu se podívat na film “West Side Story”.

Rita Moreno z “West Side Story”

Rita Moreno 50s účesy účesyJames Dean

Po dvou dámách je čas pro gentlemana. Jeho vize byla velmi výrazná pro účesy mužských 50. let. To jde ruku v ruce s myšlenkou “špatného chlapce”.

Špatný chlapec James Dean

James Dean 50s účesy účesy účesy

Bill Haley a Elvis Presley

Oba spolu hodně spolupracovali. Také jsou často vidět na společných výstřižcích. Její úžasné účesy 50. let jsou pro mnohé muže skvělým příkladem, i když jsou také v modernější podobě.

Bill Haley a Elvis Presley

Bill Haley Elvis Presley 50s účesy účesy mužů

Marilyn Monroe

Pokud jde o účes 50. let v dámské řeči, která stále dodnes fascinuje dámy a jejich stylisty, můžete v každém případě přeskočit Merlina. Je to prostě báječná … Obrázky mluví samy za sebe.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe 50s účesy

Eartha tmel

Bob ve vlnách bude jedním z hitů na podzim. Ale jak dlouho to bylo, že jsi poprvé nosila takový účes? Podívejte se na video slavného hit “Santa Baby” a můžete najít tu správnou odpověď.

Eartha tmel

Eartha Kitt účesy 50s

Tmel s pěkným Steckfrisur

Eartha tkané vlasy 50s účesy

Nancy “Ka Shen” Kwan

Romantické, dlouhé a měkké svazky – to zní opravdu moderně. Ale to bylo stejné s 50s účesy. Jako důkaz toho mohou sloužit snímky Nancy “Kaena” Kwan.

Nancy “Ka Shen” Kwan

Nancy

Billie Holiday

Při hledání inspirace pod účesem 50. let se také můžete podívat na fotky Billieho Holiday. Má také vynikající styl a skvělé charisma. Vždy stojí za to říkat jim k životu.

Billie Holiday s květinami ve vlasech

Billie Holiday účes s květinami 50s účesy

Sophia Loren

Sophia Loren byla v 50. letech dobře známá. Její obraz také ovlivnil styl účesů. Podívejte se na naše fotky a získávejte inspiraci! Zvláště vhodnou volbou jsou tyto účesy pro ty z vás, kteří ji chtějí mít zvláště romantickou.

Sophia Loren vždy nosí módní účes 

Účesy účesu Sophia Loren 50. let

Seznam by mohl pokračovat. Zde jsou někteří umělci, jejichž 50s účesy byste měli určitě sledovat: Dorothy Dandridge, Connie Francisová, Elizabeth Taylorová, Audrey Hepburnová, Grace Kellyová, Bettie Mae Page.

Sophia s krátkým účesem

Sophia Loren Kurzhaaschnitte 50s účesy účesy