Arabské ženy očarují inteligencí a třídou
Krásné a inteligentní arabské ženy jsou světové celebrity
Arabští šajci nejsou jen někteří z nejbohatších lidí na světě. Mají také některé z nejkrásnějších žen vedle sebe. První dámy v arabském světě jsou také velmi inteligentní a nějak mystické. Všichni připomínají víceméně princeznu Scheherazade.
První dámy jsou krásné, ale také vznešené a inteligentní. Využívají svou sílu silných mužů pro dobré účely. Tyto první dámy dělají, že svět je ovládá mnohem spravedlivější a spravedlivější.
Šejk Musa bint Nasser al-Missned
Je jednou z manželů Hamad bin Chalifa Al Thani. Byl to emir Kataru až do roku 2013. Je jistě nejslavnější paní z arabských zemí. Je to kvůli jejich chuti a díky jejich schopnosti kombinovat muslimské a evropské tradice v jejich oděvu. Několikrát byla zařazena do seznamu nejlépe oblečených žen na světě časopisem Vanity Fair.
Prvotřídní úroveň a nezaměnitelná kultivovanost
Je první mezi prvními arabskými zeměmi, která projevila tvář světu. Vynecháním typického černého kostýmu udělala revoluci v Kataru. Mimo jiné vedla reformu v oblasti práv žen. Jejich příklad a společenská angažovanost značně přispěla k tomu, že dámy ve své zemi mohly řídit auto a vybírat si vlastní oblečení. Kampaň pro ženy studovala na univerzitě. Nyní ženy dominují dokonce i v procentech na univerzitě. Více než 60% tvoří ženy.
Vždy 100 procent módní a ušlechtilé
Sebevědomý a nezávislý
Co se týče norem, šejk z Kataru nedělá žádné kompromisy. Ona dobře zná cestu kolem luxusních značek. Mezi oblíbené značky patří Yves Saint Laurent, Balenciaga, Chanel, Armani Prive, Jean Paul Gaultier, Chanel, Dior, Cartier.
Rania Jordan
Pro mnoho lidí je Rania Jordánská nejkrásnější královna na světě. V roce 2003 byla vyhlášena Queen of Elegance britským časopisem Hello. Kritéria, podle kterých byla uznána, nejsou čistě estetická. Také získala titul kvůli svému politickému závazku. Stejně jako Sheikh Musa bint Nasser al-Missned, Rania Jordanová prosazovala práva žen.
Ona se také stala symbolem progresivního myšlení
Kombinuje prvky tradičních arabských šatů a evropského stylu ve svém šatníku. Rania Jordan miluje jemné šperky. Stejně jako všechny arabské ženy, ukazuje skvělou chuť k výběru šperků.
Jedním z jejích speciálních kusů je diadém princezny Alie Cartierové. Příběh jejího získání je velmi zajímavý. Diadém z Alie byla předána její dceři Aia po její smrti. Dává to Rania Jordánské.
Princess Haya bint al-Hussein
Princezna Haya je sestra krále Jordánu
Je také manželkou předsedy vlády Spojených arabských emirátů a šéfa Dubaj – Mohamed bin Rashid Al Maktum.
Velmi přispívá k šíření světských tradic ve své vlasti
Princezna Haya, na rozdíl od ostatních celebrit dám, není tak zamilovaná do módy. Vystudovala Oxford a mluví čtyřmi jazyky. Haya je známá svou silnou veřejnou a charitativní prací. V současnosti spravuje Mezinárodní humanitární město – největší centrum pomoci v mimořádných situacích. Je také poslem mír z OSN.
Tady na mise v Libérii
Princezna Haya spolupracuje s Ban Ki-Moon a Kofi Anan.
Nicméně, ona také má drahé koníček a to jsou koně. Je to první arabská žena, která se účastní soutěže v jezdeckém sportu.
Královna Fatima
Saúdská Arábie je jednou z nejpřísnějších muslimských zemí. Tam můžete cítit sílu muslimských tradic nejsilnější. To je místo, kde žije Fathima Kulsum Zohar Godabari. Je považována za jednu z nejkrásnějších arabských žen.
Královna Fatima je známá svými jemnými šperky
Princezna Amira Al Talil
Amira Al Talil pochází ze stejné země. Je manželkou prince al-Walida bin Talal Al Saud. Na rozdíl od královny Fatimy vykazuje silnou povstaleckou povahu. Zabývá se právy žen, včetně řízení, školení a rozhodování o tom, zda pracovat nebo ne. Princezna Amira odmítá oblékat se v tradiční arabštině a ve svém oblečení vykazuje jasný evropský styl.
Moderní žena Orientu
Podílí se na politice na nejvyšší úrovni