Zvednuté lůžko Stima – stylové zahradní nápady

vysoká postel stima dekorace elegantní

STIMA zvýšená postel - praktické šperky pro vaši zahradu

STIMA zvedla postel je docela nový produkt na trhu. Je to zvýšené lůžko, které zajišťuje svobodu kolena a nohy, chrání před šneky a je ekologická. Výškové postele STIMA jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva Douglas fir, což je ekologický materiál.

Douglaská jed je jehličnan. Pro konstrukci výrobku se používá výhradně dřevo Douglas fir z Černého lesa. V zimě se sráží v nadmořské výšce 1000 metrů a je velmi odolný. Využívání dřeva jako stavebního materiálu se zvýšil počet let. Dřevo je prodyšné ve srovnání s plasty a kovem a zajišťuje lepší klima v zemi. Najdete velmi širokou škálu tvarů a barev a na rozdíl od kamene, zabere velmi málo místa. To se připíše samo o sobě atraktivní v každém designu zahrady. Zvednuté lůžko se vyznačuje jednoduchou konstrukcí. Nadace je sestavena. Dále je nutné jej připojit k mřížce. Jednotlivé prvky jsou sestaveny a pak fixovány. Film je připevněn k nylonové pásce nahoře konzoly. A to je vše!

Zapojte zvednuté postele do vaší zahrady!

šéfkuchařská zahrada
Co potřebujete pro konstrukci zvednuté postele STIMA?

- 1 x vodováha

- 1 x akumulátorový šroubovák

- 1 x kladivo

- 1 x vložka Torx

1 x upínací a svorky z ušlechtilé oceli

Proč byste měli integrovat postel STIMA? Věděli jste, že výška budovy ohřívá zemi rychleji a světlo je lepší? Kromě toho bude vaše zahrada organizována prostřednictvím zvýšených lůžek a vypadá dobře udržovaná. A v neposlední řadě nezapomeňte, že se rostliny budou cítit lépe.

Díky zajímavému tvaru mohou postele STIMA posedět uprostřed zahrady jako hlavní protagonisté a přitahovat pozornost bohatou výsadbou. Podívejte se na modely a především si vychutnejte zahrádkářství!

Model Cubus

Stima zdvižená postel model cubus

Klasické

Stima zdvižená postel model klasikaModel oválný

stima zdvižená postel model oválný

Modelové trio

Stima zdvižená postel model trio

Komfortní model

zdokonalené pohodlí

Stima zvedl model Canto

stima zvedl postel model canto

Model Comfort-U

vysoká pohodlí postele u

Model Cor

stima zdvižená postel model kor

Model Flor

stima zdvižená postel model flor