12 interiérů v italském stylu – elegantní prostředí

luxusní italský obývací pokoj vestavěné krbové ozdoby stěnové zrcadlo

 12 interiérů v italském stylu - vkus talianského domu

Žádné prázdniny nejsou plánovány v zahraničí? Stále můžete cítit pocit starého světa Itálie s těmito myšlenkami italského designéra.

Každý rok moji rodina pokračuje tím, co říkáme "velký výlet".

Můj manžel si vybral Tokio pro náš poslední velký výlet. Měli jsme tolik zábavy - japonská kultura je skvělá. Tentokrát to je můj obrat a já jsem si vybral Itálie. Jsem Ital a nikdy jsem nebyl v Itálii. Moji předkové volají, takže jsem připraven odpovědět na hovor.

Miluji italskou architekturu, zejména starý toskánský venkovský dům. Miluji italský nábytek a textil. Takže si dokážete představit, jak jsem vzrušený před touto cestou. Existuje mnoho způsobů, jak přinést to nejlepší z Itálie domů. Připojte se ke mně, abyste se podívali na některé nádherné italské přízvuky.

Textil. Tkanina na této židli se jmenuje Fortuny, pojmenovaná podle jeho designéra Mariana Fortunyho

interiérové ​​návrhy v italském stylu nábytek nápad květiny
Narozený v Granadě ve Španělsku, Fortuny se přesunul do Benátek a zůstal tam až do své smrti v roce 1949. Ve svém benátském dílně navrhl textilií, kostýmy a osvětlení a vytvořil stroje, které vytvářejí své textilie. Jeho dílna zůstává dnes v Benátkách jako muzeum.

Vintage nábytek

návrhy interiérů v italském stylu vybavení nábytku ornamenty

 Jedná se o Vintage Florentine Dresser. Povrch obsahuje zlaté listové detaily. Tento styl nábytku byl obyčejný ve 40. a 50. letech. Jiné obyčejné kusů v tomto stylu se nazývají Hnízdění stoly, zrcadla, obrazové rámy a podnosy, florentské Toleware.

Rustikální příslušenství

návrhy interiérů v italském stylu vybavení závěsných stropních žárovekFormální nastavení tabulky

interiérové ​​návrhy v italském stylu vybavení nástěnné dekorace tmavé Některé z mých nejoblíbenějších věcí, které mi matka dala, byly některé staré italské ubrusy od mé babičky. Oceňuji tyto ubrusy a často je využívám pro rodinné setkání. Tento byt v Římě je krásně zařízený čerstvým chlebem, květinami a italským ložním prádlem.

Terasa - malý stůl a židle pro shromažďování jsou skvělé v teplém počasí

interiérové ​​návrhy v italském stylu vybavení venkovní plochy elegantní

Lodžie - pokryté venkovní plochy

interiérové ​​návrhy v italském stylu vybavení terasy klasické posezeníLodžie je skoro jako „venku“, ale samozřejmě i venkovní prostory jsou abgedeckt.Eine Lodžie je skvělý přírůstek do ložnice nebo jídelny.

Štěrkové příjezdové cesty

interiérové ​​návrhy v italském stylu vybavení interiéru vstupní dveře nádvoří
Miluji zvuk štěrku. Připomíná mi to doma. Štrk je levný a materiál s nízkou údržbou. K dispozici v mnoha barvách, dokonale se hodí do italské architektury.

Kameny exteriéru

venkovní plocha v italských stl exteriér kameny kamenné zdi rostlinyObvyklé pro italskou krajinu, velký kamenný exteriér znázorňuje rustikální, příležitostné bydlení. Obdivuji tento architektonický styl. Nedokonalé, nerovnoměrné struktury se hodí na mou bezstarostnou stránku.

olivovníky

interiérové ​​návrhy v italském stylu venkovní plochy zahradní chodník Šalvěj zelených olivovníků mi připomíná zahrádku mé babičky. Vzpomínám si na to, když cítím bush rajčata. Olivovníky jsou k dispozici v odrůdách, které nejsou ovoce, pokud se vám nelíbí chaos padajících oliv. Jsou také velmi robustní a vyžadují jen málo vody.

Farmářský stůl

interiérové ​​návrhy v italském stylu rustikální kuchyňské svítidloVezměte tento stůl na farmě s čerstvým ovocem a sýrem, chlebem a olivovým olejem na namáčení. A víno, hodně vína. Vezměte kolem stolu asi 15 lidí, kteří představují všechny věkové skupiny, od dětí do 80. let. Tak vypadala jídelna mé rodiny, když jsem byla dítě - jídlo bylo prakticky kontaktním sportem. Farmové stoly se všemi rustikálními šarmy jsou ideální pro rodinné setkání.

Obnovené dveře

venkovní prostor v italském stylu dřevěných dveří rustikálními svícnyS regenerovanými materiály jsou to výhra. Vypadají skvěle a doplňují rustikální italskou architekturu. Dveře, vybledlé s barvou a rezavé hardwaru jsou autentické, a získáte život těchto krásných architektonických pozůstatků pro budoucí generace.

Rekulované terakotové střešní tašky jsou můj oblíbený detail v italské architektuře. Obnovené dlaždice jsou podle mého názoru opravdu nejlepší. Patina z let zvětrávání je vlastně bonusem. Všimněte si skvělé kombinace exteriérových kamenných a terakotových dlaždic. To je italština!

Terakota střešní tašky

střešní cihla klasický nápad italský styl fasáda