Americké lednice jsou trendy a velmi praktické

Americké ledničky pro vaši moderní kuchyni

 

Zajímáte se o americké lednice? To by bylo dobré a moderní řešení pro návrh interiéru. Rádi bychom se s vámi podělili o některé zajímavé nápady.

Nicméně, než se přesuneme na obrázky, rádi bychom se podrobněji zaměřili na termín “americké ledničky” a další příbuzné pojmy.

Co je to americká kuchyně? Americká kuchyně je obvykle spojena s otevřeným půdorysem. Je to správné? Ano, ale ne tak docela!

Chtěli byste připravit vaši americkou kuchyni?

Americká kuchyňská linka s lednicí s otevřeným půdorysem

“Americká kuchyně” se v Německu ustavila jako hovorový termín pro koncepci otevřené kuchyně. Skutečná americká kuchyně, ale zahrnuje mnohem víc.

Současná americká kuchyně může být spojena s dalším funkčním prostorem. To není nutné.

Navíc otevřené půdorysy mají také velmi jasné oddělení. Americké kuchyně jsou téměř vždy vybaveny kuchyňským ostrovem. K dispozici jsou všechny potřebné kuchyňské spotřebiče.

Americká kuchyně se vyznačuje otevřeným půdorysem

Americké chladničky v americkém stylu kuchyně
Drahý kuchyňský nábytek a spotřebiče

Drahý a velký kuchyňský nábytek je typický pro skutečnou americkou kuchyni. Proto jsou speciální modely amerických ledniček. Jsou velmi velké a převážně zdvojené. Funkce havárie je také nutností.

Vedlejší chladnička je pro americkou domácnost typická

vedle sebe ledničky amerických ledniček

Elegantní kuchyňský nábytek s červenou barvou

Americké chladničky Husky Červená retro lednice červenáAmerická kuchyně ve stylu 50. let

Americké ledničky Retro kuchyňské nastavení kuchyňské spotřebiče

V posledních letech převládaly retro modely v kuchyňském designu. Jsou známé svým originálním a barevným vzhledem. To se obvykle dosahuje dvěma typickými způsoby. Neutrální kuchyňský design můžete obohatit výraznou barvou. Alternativně je možné přidat bleskovou kuchyň s retro lednicí, v příjemné barvě jako krémově bílá.

Retro ledničky v různých odstínech

Gorenje Retro chladicí slonoviny americké chladničky

Vložte odvážný barevný přízvuk do kuchyně přes červenou ledničku

Americké chladničky Servis červené

V retro variantách se jedná o různé epochy. Většinou je to 50. léta minulého století. Chceme se podívat na některé takové příklady dohromady?

  tile

Kultovní chladnička SMEG je bílá

Retro-americké chladničky SMEG Lednička bílá

Formulář

Tvar je první charakteristikou amerických ledniček ve stylu retro. Klasická verze má pouze jedno dveře. Z ekologických důvodů se tento pojem interpretuje poněkud jinak v moderních amerických retro ledničkách. Máte dvojité dveře, protože tato varianta je z hlediska spotřeby energie ekonomičtější.

Návrh je stále velmi jednotný.

Populární je takzvaný tvůrčí tvar, který se trochu liší od ostatních návrhů.

Americká retro lednička

Swan retro refrigerator American chladí světlou kuchyni

Americká chladnička vedle sebe

Kuchyně s lednicí vedle sebe

Retro barev

Retro barvy interpretují odstíny typické pro původní modely moderním způsobem. Jsou částečně autentické, ale vždy mnohem originálnější a účinnější než role.

Typické barvy pro americké chladničky v retro stylu jsou oranžově-hnědé, světle žluté, stylové krémy, oceánové modré, růžové atd.

Retro lednice Gorenje v čerstvě zelené 

Gorenje Retro Lednička Zelené americké ledničky

Vyjádřit svůj vlastní kult za minulé epochy

Tendence k minulým epochám je kult. Pokud si myslíte, že je třeba tuto skutečnost vyjádřit, pak jsou v nabídce americké retro chladničky. Někteří designéři se inspirovali některými konkrétními ikonickými výtvory v té době. Například SMEG nabízí ledničku ve stylu jídelníčku v kultuře Cadillac Blue.

Retro chladnička a další kuchyňské spotřebiče v jasně modré barvě

Americké chladničky Retro lednička Velké chill světlo modrá

Prostorná americká kuchyně

Americká kuchyně připravila praktické nápady

Americké chladničky 
Americké ledničky vedle sebečernou chladničku vedle sebe lednička s americkým chlazením vedle sebe chladnička myšlenky americké kuchyně
lednička vedle sebe s velkými mrazícími americkými lednicemilednička vedle sebe American chladničky kuchyňské skříňky bíléAmerická lednička Retro lednice SMEG bílá vedlejší chladnička americká chladnička světlá kuchyně vedle sebe lednička americké ledničky světlé kuchyňské skříně dřevo