45 Židinio apdailos idėjos: taip galite kūrybiškai puošti kaminai

Kambarių dizainas Living Room Pictures Židinys Deco

Pavyzdžiai ir patarimai, kaip sukurti jūsų židinio apdailą

 

Ar norėtumėte paversti savo židinį kambario centre? Gana lengvai galite išspręsti šią sudėtingą užduotį, jei turite daug sėkmingų pavyzdžių.

Židinio apdailos idėjos

Židinio Dekoravimas Idėjos Modernus gyvenamasis kambarys dizainas
Formų sluoksniai – universalus sprendimas

Ar norite gerai veikiančio ir visuotinio sprendimo? Tada stenkitės sukurti savo Židinio apdaila daugiasluoksnė išvaizda. Apsvarstykite kontrastingų spalvų pritaikymą.

Židinio apdailos idėjos

Namų dekoro svetainė Židinys Dekoratyvinės spalvotos sienų griuvėsiai

Medžiaga, leidžianti platų spalvų dizainą

Švelnios spalvos židiniai atrodo labai originalūs. Pasirinkite židinio apdangalą atitinkančiomis medžiagomis ir spalvomis, todėl atspalvis gali būti įvairiais niuansais.

Papuošti kiemą kūrybiškai

Interjero dizaino idėjos gyvenamasis kambarys sienų dizaino nuotraukos židinio apdaila DekoartikelDerliaus derliaus ir modernus

Židinys yra sėkmingo modernybės ir tradicijos derinio simbolis. Židinys daugelį tūkstančių metų buvo mūsų namuose svarbiausia vieta, tačiau įvairiomis eros formomis įkūrėme židinį į mūsų atmosferą. Dabartinis židinių dizainas – tai pavyzdys.

Šiame kontekste senovinių ir šiuolaikinių elementų derinys židinio apdailai visada buvo labai sėkmingas.

Vintage dekoravimas su senomis knygomis ir kambariniais augalais

Pagrindinis dekoravimas Gyvenamasis kambarys Sienų dekoravimas Židinio apdaila Vidiniai augalai

Wow poveikis kaimo stiliaus

Įsivaizduokite šiuolaikinį židinį senovinėse medinėse apstatymo vietose. Jei tai nepadeda WOW efekto kambaryje! toks Židinio apdaila įsitrauktų į skirtingus interjero stilius. Tai puikiai tinka kaimo vietovėse, bet ir modernioms minimalistinėms patalpoms.

Svetainės sienų dizaino idėjos

Pagrindinis dekoravimas Gyvenamasis kambarys Sienų apdaila Židinio apdailos idėjos

Atitinka kitus kambario baldų elementus

Korespondencija Židinio apdaila su kitais interjero elementais, yra dar viena labai moderni strategija. Tai užtikrina nuoseklumą. Be to, dėl šio dizaino židinio šiluma plinta lygiai aplinkoje. Tuo pačiu metu židinys yra židinio vieta kambaryje, kai deginamas ugnis.

Gyvenamasis kambario spalvų skalė žalia ir mėlyna spalva

Pagrindinis dekoravimas Gyvenamasis kambarys Sienų apdaila Židinio apdaila

Meno dizainas

Židinio dizaino tipas būtų ypač tinkamas skirtinguose kontekstuose. Jis gali atrodyti gerai retro ir antikvarinių erdvių. Be to, natūralus židinys gali būti puikiai integruotas į daugybę prabangių dizainų.

Papuoškite savo mantelį žydintais kambariniais augalais ir gyvulių figūrais

Home Decor Living Room Sienų apdaila Mantel Apdaila

Konvertuojamo židinio apdaila

Židinio apdaila yra kažkas, su kuo galėtumėte ir turėtų žaismingai spręsti. Pavyzdžiui, Jūs galite sutvarkyti ir kartais keistis ant kameros esančių daiktų.

Auksinis akcentas ant medinio šarvo

Miegamojo idėjos, gyvenamasis kambarys, kaimiškas sienų dizainas, židinio apdaila

Be to, priklausomai nuo medžiagos, galite perpilti židinį po tam tikro laiko ir taip pasiekti visiškai naują efektą.

Žalios dekoratyvinės stiklo vazos

Idėjos interjere Gyvenamasis kambarys Sieninis dažymas Žalioji židinio apdaila

Noble Silver židinys apdailos

Kambarių dekoracijos Gyvenamasis kambarys Sienų dekoravimas Židinio apdaila

Integracija į kitus funkcinius vienetus

Židinys turėtų būti integruotas į kambarį tik tuo atveju, jei jis pakankamai platus. Vidutinėje atmosferoje tai jau yra kritiška. Šiais atvejais mes rekomenduojame: Integruoti židinį kitose funkcinėse dalyse, kad būtų pasiektas labiausiai ergonomiškas rezultatas. Su tinkamu apdaila, jūs taip pat galite pritaikyti tokiomis aplinkybėmis kaip centrą aplinkoje.

TV sienų ir židinių kombinacija

Pagrindinis dekoravimas Gyvenamasis kambarys Sienų dekoravimas Židinio apdaila

“Kamindeko” kaip monochrominės koncepcijos dalis

Židinio apdaila ir mantija puikiai įsimenami viengubiomis atmosferomis. Dėl ypatingų rėmų ir ugnies jie visada pritraukia dėmesį. Pavyzdžiai baltos ir juodos yra efektyviausios. Ir kas yra tavo mėgstamiausi?

Baigta balta

Einrichtungsideen Wohnzimmer Wandgestaltung Wandspiegel Kamin Deko

Židinio apdaila kaip rodo pavyzdžiai, gali būti labai skirtingi. Ji lengvai pritaikoma skirtingiems stiliams. Neabejotinai daugiau jūsų kambaryje nei variantas, kaip paversti savo židinį į stebulę.

Klasikinė medžio židinio apdaila

Idėjos apstatymo kambario židinio apdailos pavyzdžiams

Šiuolaikiška elegancija pilka ir balta

Mantel Apdailos idėjos Svetainės sienų dekoravimas Pilka

Suteikite savo kambarį kaimišką prisilietimą

Mantelpiece apdailos idėjos Idėjos interjerui Gyvenamasis kambarys Kraštovaizdis

Mėgaukitės jaukiais momentais priešais židinį

Mantelpiece deko, pateikiant pavyzdžius gyvenamasis kambarys

Padarykite suklastotą židinį ir dekoruokite dekoratyviai

Apdailos idėjos Židinys Interjero idėjos Svetainė

Kampinis židinys mažoje gyvenamojoje patalpoje

Mantelpiece Idėjos Idėjos kampinis židinys Interjero idėjos Svetainė

Akmens židinio papuošimas – meno kūriniai neutraliomis spalvomis

Mantelpiece apdaila Idėjos baldų pavyzdžiai gyvenamasis kambarysPagrindinis dekoravimas Gyvenamasis kambarys Medis Sienų apdaila Mantel Apdaila Kambarių dizainas Svetainės židinys Deco Kambarių dizainas Gyvenamasis kambarys Dažymas Židinys Deco Wall Color BlueEinrichtungsideen gyvenamasis kambarys akmens sienos sienų apdaila židinio apdailaMantelpiece deo Bricksteinwand Einrichtungsidee WohnzimmerKambarių dizainas Gyvenamasis kambarys Sienų apdaila Židinio apdailaPagrindinis dekoravimas Gyvenamasis kambarys Sienų apdaila Vaivorykštės spalvos Židinio apdaila Pagrindinis dekoravimas Gyvenamasis kambarys Sienų dekoravimas Židinys Dekoratyvinis žvakidžių žvakidėApstatymo idėjos gyvenamasis kambario sienų apdaila su rėminiu židinio apdailaMantel Apdailos Idėjos Padėkos namų papuošalų svetainėMantel Apdailos Idėjos Sieninis Laikrodis Namų Dekoras SvetainėMantelio apdailos idėjos, skirtos gyvenamajam kambariuiMentelių apdailos idėjos namų svetainės sienų apdaila su nuotraukomisChimneypiece apdailos rudens apdailos idėjos interjero gyvenamasis kambarysMantelpiece idėjų idėjos, pateikiančios idėjas akmens sienos gyvenamasis kambarys Mentelių apdailos idėjos. Idėjos interjerui. Svetainė Mentelių apdailos idėjos Apstatymo idėjos Svetainės akmens siena Židinio apdailos idėjos Židinys Interjero idėjos Svetainė Židinio apdailos idėjos židinys gyvenamasis kambarys Židinio apdailos idėjos Kolonijinio stiliaus namų dekoro svetainė Židinio apdailos idėjos su nuotraukų idėjomis, skirtos namuose Židinio apdailos idėjos kaimiškas namų dekoravimas gyvenamasis kambarys Mentelių apdailos idėjos - rustic living room designMentelių apdailos idėjos Apstatymo idėjos Svetainės sienų dažymas MėlynaMantelpiece Idėjos Idėjos Steinkamin Einrichtungsideen Wohnzimmer Kalėdų katilinių apdailos idėjos gyvenamasis kambarys

  "Window Sill Deco" - stilingi apdailos idėjos palangėms