12 interjero dizaino itališko stiliaus – elegantiška atmosfera

prabangus italiano gyvenamasis kambarys, įmontuotas židinio papuošalas, sieninis veidrodis

 12 interjero dizaino itališko stiliaus - Italijos namo išraiškos

Nėra užsienyje planuojamų švenčių? Italijos dizainerio idėjomis vis dar galite pajusti senojo Italijos pasaulio jausmus.

Kas kitais metais mano šeima eina į tai, ką mes vadiname "dideliu kelione".

Mano vyras pasirinko Tokijas mūsų paskutinei didelę kelionę. Mums buvo taip smagu - japonų kultūra yra nuostabi. Šįkart mano ruožtu ir aš pasirinku Italiją. Aš esu itališkas ir aš niekada nebuvo Italijoje. Mano protėviai skambina, todėl aš pasirengęs atsakyti į skambutį.

Man patinka italų architektūra, ypač senas Toskanos kaimo stiliaus stilius. Man patinka Italijos baldai ir tekstilė. Taigi, jūs galite įsivaizduoti, kaip sužavėjo aš prieš šią kelionę. Yra tiek daug būdų, kaip atnešti geriausius Italijos namus. Prisijunkite, kad pamatytumėte keletą puikių italų akcentų.

Tekstilės. Šios kėdės audinys vadinamas "Fortuny", pavadintas jo dizainerio Mariano Fortuny vardu

interjero dizainas itališko stiliaus interjero idėja gėlės
Gimęs Granadoje, Ispanijoje, Fortuny persikėlė į Veneciją ir liko ten iki savo mirties 1949 m. Savo Venecijos dirbtuvėse jis sukūrė tekstilės gaminius, kostiumus ir apšvietimą ir sukūrė mašinas, kurios gamina jo tekstilę. Jo dirbtuvė yra Venecijoje kaip muziejus.

Derlius baldai

interjero dizainas itališko stiliaus interjero apdailos papuošalai

 Tai Vintage Florentino drabužis. Paviršiuje yra aukso lapo detalės. Šis baldų stilius buvo įprastas 40-50-aisiais metais. Kiti šio stiliaus elementai yra lizdai, veidrodžiai, paveikslų rėmai ir padėklai, vadinami "Florentine Toleware".

Rustic accessories

interjero dizainas itališko stiliaus interjero pakabinamos lubų lemputesMan patinka šis senasis buliukas virš teritorijos. Kai buvau vaikas, man patiko eiti į mėsininką. (Aš nežinau, kodėl nežinote, bet mano šeima turėjo valgyklą ir visada buvo mėsa.) Mano šeimoje esantis mėsininkas buvo senas itališkas vaikinas, jis taip pat buvo panašus į tokį savo parduotuvėje. Tai yra šiek tiek prisilietimu, kuris kalba apie senuosius Italijos pasaulius.

Formalūs stalo nustatymai

interjero dizainas itališko stiliaus interjero sienų apdaila tamsi Kai kurie iš mano mėgstamiausių dalykų, kuriuos davė man motina, buvo mano senelės vintage itališkos staltiesės. Aš vertinu šiuos staltieses ir dažnai juos naudojau šeimos susibūrimams. Šie romie butai gražiai dekoruoti šviežia duona, gėlės ir itališki lovatieseliai.

Terasa - mažas stalas ir kėdės rinkti puikiai šiltu oru

interjero dizainas itališko stiliaus baldai lauko plotas elegantiškas

Ledai - lauko laukai

interjero dizainas itališko stiliaus interjero terasa klasikinis svetainėLangai yra beveik kaip "lauke", bet, žinoma, yra lauko laukai. Langai yra puikus papildymas miegamuoju ar valgomuoju.

Žvyrkelio takai

interjero dizainas itališko stiliaus interjero įėjimo durų kiemo žingsniai
Man patinka žvyro garsas. Tai man primena namus. Žvyras yra pigi ir mažai priežiūros medžiaga. Yra daug spalvų, puikiai tinka italų architektūrai.

Išoriniai akmenys

lauko plotas Italijos stl išoriniai akmenys akmens sienos augalaiPaprastai dėl italų kraštovaizdžio didžioji akmens išorė iliustruoja kaimiškas, atsitiktinis gyvenimas. Aš garbinu šį architektūrinį stilių. Netobulos, netolygios tekstūros tinka mano be rūpesčių pusėje.

alyvmedžiai

interjero dizainas itališko stiliaus lauko lauko sodo pėsčiųjų takas Alyvmedžio šalavijas žalias mano pamokas mano močiutės sodui. Aš vis dar prisimenu, kai kvapu krūmų pomidorus. Alyvuogių medžiai yra nefermentinių veislių, jei jums nepatinka alyvuogių kritimo chaosas. Jie taip pat labai tvirti ir reikalauja mažo vandens.

Ūkio stalas

interjero dizaino itališko stiliaus kaimiškas virtuvės pakabuko apšvietimasPaimkite šį ūkio lentelę su šviežiais vaisiais ir sūriu, traškučiu ir alyvuogių aliejumi, kad panardintumėte. O, ir vynas, daug vyno. Dabar aplink stalą praleiskite apie 15 žmonių, atstovaujančių visas amžiaus grupes, nuo kūdikių iki 80 metų. Štai kaip mano šeimos valgomasis atrodė, kai buvau vaikas - maistas buvo beveik kontaktinis sportas. Ūkio stalai su visais jų kaimiškais žavesiais puikiai tinka šeimos susibūrimams.

Atkurtos durys

lauko plotas itališko stiliaus durų medžio rustic sconcesSu regeneruotomis medžiagomis jie yra laimėti. Jie puikiai atrodo ir pridedami prie kaimiškos italų architektūros. Durys, išblukusios dažais ir rūdėtomis techninėmis priemonėmis, yra autentiškos, ir jūs gausite šių gražių architektūrinių liekanų gyvenimą ateities kartoms.

Reclaimed terracotta stogo čerpės yra mano mėgstamiausia detalė italų stiliaus architektūroje. Atkuriamos plytelės yra mano labiausiai geriausios. Iš patvarių metų metų patina iš tikrųjų yra premija. Atkreipkite dėmesį į puikų išorinių akmenų ir terakotos plytelių derinį. Na, tai itališkas!

Terakotos čerpės

Stogo plytelė klasikinė idėja italų stiliaus fasadas