Siauras virtuvės interjeras – 16 praktinių pasiūlymų

Siauras virtuvės interjeras saulėtą idėją

 Jaukios kompaktiškos virtuvės – siauri virtuvės interjerai

 Siaurų sandėliukų virtuvės dažnai turi paprastą sienų dizainą ir užtikrina jų vartotojams kelias pėdas. Šios visos virtuvės yra labai veiksmingos – jas galima naudoti tiek stiliaus, tiek ir didesnių kambarių.

Šioje siauroje virtuvėje yra pakankamai vietos ir pakankamai vietos spintelėms ir virtuvės viršūniams ruošti maistą kairėje pusėje, šalia kriauklės.

Šios virtuvės paprastos linijos visada verčia kambarį atrodyti tvarkingai. Nerūdijančio plieno prietaisai suteikia visą atmosferą prabangiu išvaizdu, o geltonos ir baltos spalvų schema leidžia kambariui atrodyti didesnė.

Siaura virtuvės interjeras – suplanuokite savo svajonių virtuvę su rekonstruojamu valgomojo kampu tvirta virtuve

siauros virtuvės interjeras dinette tvirtai
Daugelis tokių siaurų virtuvių suteikia pakankamai vietos saugojimui ir tuo pačiu metu yra pakankamai vietos eilėms langų. Vienintelis viršutinis virtuvės spintelė čia apibūdina baldų stilių, kurį taip pat imituoja lango dizainas; Tai suteikia mažą kambarį stilingą išvaizdą su pasikartojančiais elementais.

Pasibaigus virtuvėlė pabaigoje yra built-in bazė siena nedidelis staliukas, visi džiaugiasi už neformalių valgį ar priimti jus į kursą istorijų apie naujienas per puodelio kavos ryte.

 Raudonosios saunos virtuvės

raudona sandėliukas siauras virtuvės interjeras

Ši spalvinga, siauras virtuvė padalinta į dvi sritis: vieną ruošiant maistą, o vieną – valymui. Kairėje pusėje yra kriauklė su priekiniu sparnu ir indaplove. Šiai sienai strategiškai pateikiamos indų sandėliavimo patalpos, todėl galite greitai išjungti žaibo vietą. Kitoje pusėje yra virtuvės spintelės, mikrobangų krosnelės ir atvira langų eilė, kuri visą virtuvę pilka natūralia šviesa.

Čia dominuojanti raudona spalva yra balta viršutinė virtuvės spintelė ir marmuro plokštės ant sienų. Suteikiant šviesesnes spalvas didesniam, spintelėse arba ant sienų, siaura erdvė yra daug erdvesnė.

 Rustic tight kitchen

  Klijuojamos virtuvės spintos - Kaip atnaujinti senus virtuvės fasadus

kaimiškas siauras siauras virtuvės interjeras idėja balta juodaŠi baltos, stora virtuvė puikiai atrodys kaimiškas vaizdas. Klasikiniai balti spinteliai atspindi šviesą iš langų ir padidina kambario išvaizdą. Taip pat pastebimai papildoma stogo arka, kuri neleidžia jus jaustis lauke. Dirželis su mažu vytelio rašalu papildo atsitiktinę kaimišką atmosferą.

 Kompaktiškas po amatininko

siauras virtuvės interjeras amatininkas virtuvės kėdės virtuvės salono spintelės

Ši kompaktiška koridoriaus virtuvė su virtuvės sala pagerina darbą ir atveria erdvę gražiam susirinkimui. Įvairios spintelės, skaitikliai ir plytelės pertvarko tylą tarp 1920 m. Amatininkų bungalo ir šiuolaikiško šeimyninio kambario.

 Spalvinga virtuvė – mėlynos stiklinės virtuvės spintelės durys

spalvinga spalvinga siaura virtuvės interjere kompaktiška virtuvė

Atneškite šiek tiek energijos į spalvą! Dažykite šių baltos, fasadinės glazūruotos virtuvės spintelių interjerą ir jie atrodys kaip šviesūs nauji! Senamadiškas stiklas šviečia toje pačioje turkio spalvoje ir spinduliuoja spalvą per visą jūsų virtuvės interjerą! Lengva laminato grindų danga užpildo spalvotą renovaciją šioje paprastoje, siaurame virtuvėje.

Puiki nepriekaištinga virtuvė

Glaudžiai neprilygstamas siauras virtuvės interjeras medinis ryškus

Šios tvirtos virtuvės darbo centras yra kompaktiškas ir gerai funkcionuojantis. Kriauklė ir kiti virtuvės prietaisai yra tik keli žingsniai. Virtuvė yra atvira valgomajame / pramogų kambaryje, tarp jų yra kreivoji virtuvinė sala arba stalas, jungiantis dvi sritis. Paprastos linijos papildo šios virtuvės profilį su plokščiomis plokštėmis kambaryje, o blizgaus granito stalviršiai sąmoningai trūksta standžių linijų.

 Siaura virtuvė su stumdomomis durimis (1)

siauras stumdomas siauras virtuvės interjeras

Pagyvenusiuose namuose, kur virtuvė buvo atskira siaura erdvė, būdingos palangės virtuvės. Šiandien mes matome pranašumą, kad galime atskirti virtuvę nuo likusio namo. Šios stilingai suprojektuotos stumdomos durys primena senas barno duris, uždengia garsus ir uždaro netvarka. Tačiau durelių stiklo plokštės leisti šviesai prasiskverbti į siaurą erdvę.

 Tvirtos virtuvės su durimis (2)

siaura virtuvės interjero durys idėja siauros erdvės

Šviesaus medžio tonai ir natūralūs atspalviai ant sienos kontrastuoja čia su tamsiai dažytos Grindys ir tamsių spalvos stalviršiai, iš tikrųjų, su tikslu suteikti šiltą, šiuolaikišką išvaizdą į siaurą virtuvės erdvėje. Atviros lentynos virš kriaukle neleidžia jums jaustis supakuoti arba depresuoti. Nerūdijančio plieno virtuvės prietaisai papildo prabangų išvaizdą.

  Virtuvės sienelių idėjos - virtuvėje esančios mozaikinės plytelės

 Siaura virtuvė su durimis (3)

siauromis kompaktiškais virtuvės baldais, garsu virtuve

Atsižvelgiant į kosmoso problemas, griežtos virtuvės dažnai reikalauja išradimo sprendimų. Norėdami sutaupyti vietos, šie namų savininkai pasirinko maišytuvą, kuris tiesiog pritvirtintas prie sienos virš įmontuoto kriaukle ir gali pasukti. Kriauklės krašte yra nedidelis filtrų vandens maišytuvas. Viršutiniame aukšte yra atviros lentynos, kurios nėra labai toli nuo indų plovimo mašinos, todėl namų šeimininkė gali lengvai iškrauti prietaisą.

 Biudžeto protinga virtuvės renovacija (1 žvilgsnis)

biudžetas protingas renovacija siauras virtuvės interjeras kompaktiškas dizainas

Šiuo biudžeto draugiškas virtuvės modernizavimas keptuvėje išliko toje pačioje vietoje, tačiau namų turi pirmiau, kol viena iš sienų, pridėta atvirą lentyną, kad galėtumėte peržiūrėti savo surinkimo vienetų. Jie naudojosi grindų plytelėmis, kad padengtų tiek išleidimo angą, tiek iš stalviršio, kuris yra patvarus, ilgalaikis sprendimas. Dėl apatinių spintelių jie pasirinko skalbtus skalbinius, pagamintus iš lino, tai taip pat yra nebrangi alternatyva spintelių durims.

Biudžeto koreguotas virtuvės atnaujinimas (2 žvilgsnis)

biudžetas protingas renovavimas siauras virtuvės interjeras beveik tamsus

Su nauju dažų sluoksnis, chromo rankenėlės ir dekoratyvinių elementų pagaminti iš klevo medienos Gaukite kada baltai spintos modernią išvaizdą ir jie buvo tikrai atnaujinta mažiau nei $ 500. Naujasis lango vitrinos eina į miškingą kiemą. Jie taip pat yra pigesni nei pirkti daugybę naujų virtuvės spintelių. Paprasti lentynos, pagamintos iš pušies medžio tamsiomis spalvomis, užtikrina reikiamą saugyklą čia.

 Atlikite patys virtuvės atnaujinimą

Padarykite savo renovaciją siauroms virtuvės interjerui šviesiai žalios spalvos

Perkrautas spintelės ir jaukus medžiagų derinys pagyvina šią sandėlio virtuvę, kurią beveik visiškai pertvarkė jos namų savininkai. Norėdami atnaujinti spinteles su šviežia šalies išvaizda, prie durų jie pridėjo liaudies sutvirtinimus. Viršutinės spintelės buvo dažytos taip, kad atitiktų atviros sijos ant lubų. Pagrindinės spintelės turi neaktyvią spalvą. Naujos bronzos ištemptos priemonės užbaigia nostalgišką išvaizdą.

 Virtuvė virėjuivirtuvės krosnies kompaktinės lentynos, indai siauri

  Pasirinkite sienų spalvos virtuvę - 70 idėjų, kaip kurti naminę virtuvę

Maži virtuvės, pavyzdžiui, 2,40 x 3 metrų, kažkada buvo skirtas virėjo ir sukūrė. Tačiau jie vis dar gali būti labai funkcionalūs. Šis kambarys turi atvirą galą ir tarp valgomojo ir veranda erdvė yra labai tinkama susitikimams su draugais. Medinės grindys daug padėti susieti maža virtuvė su dideliu valgomuoju ir tegul dvelksmas jaukūs ir draugiški aussehen.Die juodo poliruoto granito yra atsparesnė paviršiaus ir yra puikus ruošiant maistą siaurąja virtuvėje.

Čekio šablonas ant grindųŠašlykinė grindų siaura virtuvės interjero stora konstrukcija

Klasikinis šaškių plytelių dizainas – informacija atnaujinama su žaliu ir baltu spalvų schemą – priduria dimensiją ant grindų, paliekant maža virtuvė atrodo didesnis ir erdvesnis. Galera virtuvės gali būti puikus renovuotas individualus detalės dėmesio schenkt.Hier yra stiklinės durys ir stiklo mygtukai su baltais spintos sujungtos derliaus išvaizdą. Pažiūrėkite, kaip darbalaukis paliekamas atvirai kriauklei, tyčia, kad maksimaliai išnaudotumėte!

 Tamsios elegantiškos virtuvės spintelėstamsios elegantiškos virtuvės spintelės idėja kompaktiškos valgomojo zonos kilimėlio gėlių raštas

Ši nedidelė virtuvė buvo pertvarkyta iš vieno didelio kambario pertvarkytuose vežimų namuose. Dėl kruopštaus virtuvės prietaisų išdėstymo darbas šioje nedidelėje virtuvėje yra labai lengvas. Šiame kambaryje jūs nesijaučiate prislėgti, nes viskas pasiekiama – vienas ar du žingsniai nuo kriauklės. Norėdami pridėti šiek tiek klasės į siaurą virtuvę, galite naudoti gražius tamsus paviršius ir virtuvės prietaisus, kaip tai padarė namuose.

              Baltoji siauras virtuvė – praktinės virtuvės lentynos ir indai mėlynai ir geltoni
kompaktiška siaura virtuvė dizainas baltos lentynos stalo reikmenys spalvinga