סוגי תקשורת ותפיסה – מה כדאי לשים לב אליו?

סוגי תקשורת לא מילולית

על סוגים שונים של תקשורת וכיצד אנו בונים מערכות יחסים עמוקות יותר

אנשים היום לומדים טוב יותר כל יום כדי להיות מאושרים לבד. אבל אם היינו כנים, היינו מגלים שמצאנו את הרגעים המאושרים ביותר בחיינו בדרכים שונות לתקשר עם האחרים.

ובכן, אנחנו אלה נהנים כאשר אנחנו טובים בזה.

התחושה האמפתית מתוכננת מראש אצל כולנו

סוגי אמפתיה תקשורתית
אל תחשבו על האחרים, אבל הבינו אותם בלב

בנסיבות המזל, את התקשורת הלא מילולית של המילולי ברור קודם. למה זה? הנה ההסבר שלנו ... אם יש לנו יחסים ארוכים ומאושרים, בין אם מדובר בשותפות או בידידות, נצטרך זמן רב כדי להיות מוכנים להבנה, לאהבה, לנכונות לעשות פשרות קטנות וגדולות יותר. זה דורש הרבה כוח.

בואו נהיה מציאותיים: אנחנו יכולים רק ליישם את אלה לאנשים שאנחנו אוהבים עמוק בלבנו. אז אתה צריך אנשים סביבך כי אתה באמת נהנה. ברגע שאתה צריך לשכנע את עצמך שאתה צריך "לסבול" מישהו כי הוא טוב בשבילך, משהו בכל העניין הוא לגמרי לא בסדר.

להיות כנה עם עצמך! 

סוגים של אהבה תקשורת

עוד על תפקיד הרגשות

בואו נדבר קצת יותר על תפקיד הרגשות והתקשורת הלא מילולית. בואו נתחיל בכך שנוכל לדעת עד כמה הרגשות משפיעים עלינו. הם ממלאים תפקיד גדול בהחלטות שאנחנו עושים, שהם גם גורם מניע חשוב מאוד, הם הסימן הבולט ביותר לאיזו רמת חיים גבוהה.

אבל גם האנשים הפופולריים ביותר יכולים לפעמים לעצבן אותנו. מה צריך לעשות אז? הגישה החכמה ביותר לרגשות תהיה ליצור סביבה שבה כל האנשים יוכלו לבטא את רגשותיהם באופן חופשי.

שקול כיצד בדיוק מוגדר תקשורת

סוגי תקשורת ייחודיים לא מילולייםעל פי עיקרון המשדר, תמונה זו שולחת אלינו מידע

סוגי תקשורת מזל לא מילולית

תקשורת מילולית ומילולית ברמה עמוקה יותר

השתדל תמיד להביא תקשורת מילולית ולא מילולית לרמה נמוכה יותר. אתה צריך לנסות להבין בדיוק מה האדם האחר מנסה לומר. לא רק המילים עצמם, אלא גם הכריזמה, המחוות ואפילו הצליל ממלאים תפקיד חשוב.

אנו מקבלים מידע ברור וזה "ניצחון"

סוגי התקשורת הזוכה הלא מילולית

עם תקשורת בריאה ותפיסה אובייקטיבית, כולנו יכולים להיות שלווים ותכנים

סוגי רגש תקשורת אישור

אמצעים לשוניים

להקשיב למילים או לנסות להבין בדיוק מה זה אומר לוותר עליהם. אתה תמיד צריך להיות מודע לכך שזה רק את השכבה הראשונה של תקשורת. טעות גדולה תהיה לעצור ברמה זו. הנה גם עצה על תקשורת בין-תרבותית ... עד כמה טוב השיח שלך שולט בשפה, וכמה טוב אתה מבין את השפה שבה אתה מתקשר? במקרים מסוימים, אחד מנסה להתמכר הבחירה הלא נכונה של מילים, כי אחד מתעלמים עדינות בבחירת המילים. לכן, זה מגיע לעתים קרובות אי הבנות. אם חלק מהשיח שלך אומר שהוא פוגע או תוקפני כלפיך, תחילה עליך לנסות ולברר כיצד הוא מתפרש בשפה האחרת.

למרבה הצער, תנאים רבים נכשלים בגלל תפיסה מעוותת

סוגי תקשורת תקשורת טובה יותר

רמת הרגשות

כאן, הלב והתקשורת הלא מילולית מגיעים לרמה הרגשית. כל אדם נרגע כאשר הם מרגישים מובנים ברמה רגשית עמוקה. עם הלב שלך, לנסות להבין בדיוק מה האיש רוצה להעביר לך. איפה הוא תמיד לא מובן, ולכן לבד ... כי רק כדי לצאת ממצב זה, אחד מחפש את החברה של אנשים אחרים.

אנחנו מרגישים מותקפים וממריאים

סוגי משרד התקשורת

אם אנחנו מנסים לרמות אחרים, אנחנו רק משקרים לעצמנו

סוגי העוול בתקשורת

מטרת תקשורת

המשמעות האמיתית והתובנה העמוקה - אלה דברים שהופכים את התקשורת עם אנשים אחרים למשמעותיים במיוחד. נסו להעריך את עולמו של האחר. אל תשכח כי עבור כל אדם הבעיות שלו הן הגדולות ביותר. צריך לכבד אותם.

עדיף לנסות להבין מה השני הוא בעצם "שולח"

סוגי צוללני תקשורת

העולם החדש היפה של התקשורת

סוגי תקשורת פיזית על ידי המרחק

תקשורת מוצלחת בסופו של דבר משמח את כל המעורבים

סוגי תקשורת שמחה לא מילולית

כמה עצות כלליות יותר

הנה כמה עצות הנוגעות הן תקשורת מילולית ולא מילולית. ראשית, אתה לא צריך להפוך את דעתך מהר מדי. במקום זאת, נסו להישאר ניטרליים. לא להפריע לאנשים אחרים לעתים קרובות מדי: כיום אנשים רבים יש את הבעיה כי הם מדברים יותר מדי זמן ללא הרף. עבור חלק זה הוא בלתי נמנע כי הם צריכים להיות interrupted. האם זה בעדינות ואולי להצביע על האדם הזה חיסרון ברגע חיובי כי הוא / היא לא יכול להיות מודע.

מה שאומר לעתים קרובות סותר את מה שיש לו

סוגים של שפת גוף תקשורת

מה עושה תקשורת מילולית ולא מילולית מוצלחת בטווח הארוך

ראשית, אתה צריך ללמוד ליהנות תקשורת. זהו אחד התענוגות הגדולים ביותר בעולם. אתה צריך לעשות את המאמץ לפתח אותם בעצמך, להביא אותם לרמות חדשות, טוב יותר ולהבין שיש להם מקומות מסובך שלהם. אתה תבוא על פני אלה שוב ושוב.

זה טוב אם אנשים אחרים דואגים לך. אבל מלכתחילה, היוזמה לתקשורת שלך צריכה להיות שלך. עם הזמן תוכל לקחת את הטוב ביותר מן האנשים האחרים גם כן. תוכל להשתתף באופן אינטואיטיבי מבלי להיות מסוגל להבין את זה בדיוק.

ברמה אינטואיטיבית, אנחנו מבינים הכל נכון

 

סוגי רגשות תקשורת

תקשורת מוצלחת יכולה להיות מתוארת כמו ריקוד - בטוח ומוכר

סוגי ריקוד תקשורת