מיטה מקורית של סטודיו NL – עיצוב ייחודי

סטודיו לשריביש - סטודיו

חלום העבודה מחדש: מיטה מקורית על ידי סטודיו NL

ההודעה שלנו היום מתייחס לחלוטין בדיחות על שינה במהלך שעות העבודה או למה אתה לא צריך לקום מהמיטה עבור פחות מזה הרבה כסף ביום. המיטה המקורית של השולחן על ידי אתאנסיה Leivaditou מ Studio NL הוא אחד החלקים החכמים ביותר או למטה ביותר חלקי רהיטים שראינו אי פעם; הדבר החכם הוא שזה נהדר הגדרת הגדרת חדר קטן שבו אתה צריך גם מקום עבודה וגם מקום לישון.

רהיט מושלם לחדר השינה הזעיר או למי שעובד מהבית. בכנות, אנחנו תוהים אם יש מנהלים שם בחוץ אשר תוהים, "זה יכול להיות תוספת נהדרת למשרדים שלנו! אף אחד לא יצטרך לעזוב את זה! "כל הסיבוכים בצד, אבל בואו לשבח Leivaditou עבור רעיון זה מושג, בואו נהיה כנים: תנומה של 15 דקות אחרי ארוחת הצהריים ואחד לפני כוס קפה השני יכול לעבוד פלאים עבור התפוקה אחר הצהריים. ללא קשר לתחושת הקשר שלנו בין עבודה לחיים אישיים, אנו חייבים להודות כי אנו מעוניינים במה ההמצאות היברידיות Studio NL (המתמחה ב-המדינה של אמנות אמנות רהיטים) הוא חושב הבא.

מעצב חתיכת ריהוט - המיטה דלפק מקורי על ידי athasia Leivaditou

דירת סטודיו מקורית של Schrebisch-nl בעיצוב לבן
פיסת הרהיטים כשולחן כתיבה

דירת סטודיו מקורית של Schrebisch-nl nl ייחודיתהמקורי schrebisch המיטה סטודיו nl לבן מענייןלמיטה

בנייה ייחודית על ידי סטודיו NL

הסטודיו המקורי של Schrebisch- מיטה nl הדפים הלבנים

פרויקטים מקוריים ומרשימים נוספים של סטודיו NL
ריהוט במשרד העבודה

משרד אקיריל מודרני מבריק לבן ריהוט סטודיו

ציוד משרדי מודרני על ידי מעצבים מנוסים

משרד עבודה לבן עיצוב מקורי סטודיו nl מקורי שולחן העבודה      צורות גיאומטריות וקווים, רהיטי רהיטים לבנים בוהקים, תאורה מודרניתפרוייקט עבודה המשרד הלבן סטודיו לעיצוב nl מקורי שולחן העבודה פרוייקט עיצוב לבן

תאורה עקיפה כחולה - תאורת LED פנימית

פרוייקט אולפן תאורה תקרה כחול