12 עיצובים פנים בסגנון איטלקי – אווירה אופנתית

יוקרתי, חדר אוכל, מובנה, אח, קישוטים, קיר, המראה

 12 עיצובים פנים בסגנון האיטלקי – את הלהט של הבית האיטלקי

אין חגים המתוכננים בחו”ל? אתה עדיין יכול להרגיש את ההרגשה של העולם הישן של איטליה עם הרעיונות האלה של מעצב איטלקי.

בכל שנה אחרת המשפחה שלי הולכת על מה שאנחנו מכנים “טיול גדול”.

בעלי בחר בטוקיו לטיול הגדול האחרון שלנו. היה לנו כל כך כיף – התרבות היפנית נהדרת. הפעם הגיע תורי ובחרתי באיטליה. אני איטלקי ומעולם לא הייתי באיטליה. אבותי קוראים, אז אני מוכן לענות לשיחה.

אני אוהב את הארכיטקטורה האיטלקית, במיוחד בסגנון טוסקני בית כפרי. אני אוהב ריהוט איטלקי וטקסטיל. אז אתה יכול לדמיין כמה אני מתרגש לפני הנסיעה הזאת. יש כל כך הרבה דרכים להביא את הטוב ביותר של איטליה הביתה. הצטרף אלי כדי להעיף מבט על כמה מבטאים איטלקי נפלא.

טקסטיל. הבד על הכיסא הזה נקרא Fortuny, על שמו של המעצב שלו, מריאנו Fortuny

עיצוב פנים בסגנון האיטלקי ריהוט פרחים הרעיון
יליד גרנדה, ספרד, Fortony עברה לוונציה ונשאר שם עד מותו בשנת 1949. בסדנה הוונציאנית שלו הוא עיצב טקסטיל, תלבושות ותאורה ופיתח את המכונות שהופכות טקסטיל שלו. הסדנה שלו נשארת היום בוונציה כמוזיאון.

ריהוט וינטג

עיצוב פנים בסגנון איטלקי ריהוט קישוטי הלבשה

 זהו וינטג פלורנטין Dresser. המשטח מכיל פרטים על עלה זהב. סגנון זה של הרהיטים היה נפוץ בשנות ה -40 וה -50. חלקים נפוצים אחרים בסגנון זה הם שולחנות קינון, מראות, מסגרות תמונה ומגשים, שנקרא פלורנטין Toleware.

אביזרים כפרי

עיצוב פנים בסגנון איטלקי ריהוט תלוי תקרה נורותאני אוהב את ראש השור הישן הזה מעל האזור. כשהייתי ילד אהבתי ללכת לקצב. (אני לא יודע למה, לא בטוח, אבל למשפחה שלי היה מעדנייה וזה תמיד היה בשר.) הקצב במשפחה שלי היה בחור איטלקי זקן, היה לו חיקוי בולדה בדיוק כמו זה בחנותו. זהו מגע קטן שמדבר אליי מהאיטלקי הישן.

  15个酷书书架摆放在房间的角落

הגדרות טבלה רשמיות

עיצובים פנים בסגנון האיטלקי תפאורה קיר תפאורה כהה כמה מהדברים האהובים עלי שאמי נתנה לי היו כמה מפות איטלקיות עתיקות מסבתי. אני מעריך את המפות הללו ולעתים קרובות משתמש בהן למפגשים משפחתיים. דירה זו ברומא מעוצבת להפליא עם לחם טרי, פרחים ומצעים איטלקיים.

מרפסת – שולחן קטן וכיסאות לאיסוף נהדר במזג אוויר חם

עיצוב פנים בסגנון איטלקי ריהוט שטח אלגנטי

Loggias – אזורים מקורה מקורה

עיצוב פנים בסגנון איטלקי ריהוט מרפסת קלאסי יושב באזוראכסדרה היא כמעט כמו “בחוץ”, אבל כמובן האזורים החיצוניים מכוסים.לוג’יה היא תוספת נהדרת לחדר השינה או חדר האוכל.

שבילי חצץ

עיצוב פנים בסגנון איטלקי כניסה דלת הכניסה לחצר
אני אוהב את צליל החצץ. זה מזכיר לי את הבית. חצץ הוא חומר זול ותחזוקה נמוכה. זמין בצבעים רבים, זה מתאים באופן מושלם עם האדריכלות האיטלקית.

אבנים חיצוניות

חוץ, אבנים, גלען, קיר, צמחיםמקובל על הנוף האיטלקי, החיצוני אבן גדול ממחיש כפרי, חיים מזדמנים. אני מעריץ את הסגנון האדריכלי הזה. המרקמים הלא מושלמים, הלא אחידים, מתאימים את הצד חסר הדאגה שלי.

עצי זית

עיצוב פנים בסגנון האיטלקי חוצות גן הירוק המרווה של עץ זית מזכיר לי את הגן של סבתי. אני עדיין זוכר את זה כשאני מריח עגבניות בוש. עצי זית זמינים זנים שאינם פריים אם אתה לא אוהב את הכאוס של זיתים נופלים. הם גם מאוד חזקים ודורשים מעט מים.

שולחן חווה

עיצוב פנים בסגנון איטלקי כפרי תליון אורות מטבחקח את שולחן החווה עם פירות טריים וגבינה, פריך ושמן זית לטבילה. אה, ויין, הרבה יין. עכשיו לקחת סביב 15 אנשים סביב השולחן המייצג את כל קבוצות הגיל, מן התינוקות עד 80. ככה נראתה האוכל של המשפחה שלי כשהייתי ילד – הארוחות היו כמעט ספורט מגע. שולחנות החווה, עם כל הקסם כפרי שלהם, מושלמים עבור המפגשים המשפחתיים.

דלתות משוקמות

בחוץ, איטלקי, סגנון, דלת, עץ, כפרי, פמוטיםעם חומרים reclaimed הם ניצחון. הם נראים נהדר להוסיף אופי אדריכלות איטלקית כפרי. דלתות, דהוי עם צבע, חומרה חלודה אותנטיים, ואתה מקבל את החיים של אלה שרידים אדריכליים יפים לדורות הבאים.

  קישוט רעיונות לחדר האורחים עם פונקציה כפולה

אריחי רעפים מחודשים הם הפרטים האהובים עלי בארכיטקטורה בסגנון איטלקי. אריחים משוחזרים הם באמת הכי טוב להסתכל, לדעתי. הפטינה משנות הבליה היא למעשה בונוס. הערה השילוב הגדול של אבן חיצונית ואריחי טרקוטה כאן. טוב, זה איטלקי!

רעפי הטרקוטה

גג, לבנה, קלאסי, מושג, איטלקי, סגנון, חזית