בטון חשוף בבית – איך אפשר להדגיש את יופיו?

לוחות קיר בטון קיר חשוף בטון בבית

איך להוציא את היופי של קירות הבטון

מעז להיות אמיץ ואמיץ עם עיצוב הפנים שלך?

אז קירות בטון הם כנראה לא אפשרות רעה בשבילך. לפעמים הם מופיעים כמשימה שעדיין צריכה להסתיים. למעשה, עם זאת, אתה משחרר את הצורות ומניח את המבטא על החדר עצמו עם האלגנטיות שלה פשוט אישיות ייחודית.

המראה הגס והלא גמור של הבטון אינו ניתן להכחשה. הסגנון התעשייתי האופנתי מעטר את הקירות. אם כי קשה להאמין בזה בהתחלה, סגנון זה הוא יותר מזמין.

  1. ויסלר רזידנס, קולומביה הבריטית – בטון חשוף בבית

מדרגות בטון קיר עיצוב זכוכית מעקה בטון חשוף בבית
תערובת חכמה של בטון ועץ

תמיכה קיר מחיצה קיר בטון קיר אמבטיה חשוף בטון בבית

ואניחזון תעשייתי ושטחים פתוחים

מדרגות מטבח בטון עץ בטון חשוף בטון חשוף בביתזה בית יפהפה. האדריכלות שלה סביר להניח למשוך את תשומת הלב שלך באופן מיידי. מעל לכל, קירות הבטון החשופים בולטים ואהבתם עם העץ האיכותי, המעטר את החלל הפתוח והיפה של הווילה.

  1. בטון ונירוסטה מבואנוס איירס

 

אולי זה היה האוקיינוס ​​האטלנטי עם משב רוח קר ורענן שהשראה את הבית הזה. אבל זה יכול להיות גם יצירתיות מרגשת של מעצבים ארגנטינאים צעירים ומוכשרים. הם רצו לשבור את הסטריאוטיפים וליצור בית בעל אופי ייחודי.

  1. ביתו של בירן, פיניקס

Byrens מגורים פניקס עץ לוחות אמבטיה חשופים בבית

זוהי עבודה של האדריכלים של TheConstructionZone. עשית את שיפוץ הבית בשנת 1998. מה את הכי אוהבת בבית הזה? אני אוהב במיוחד את האסטרטגיה הנפלאה של השימוש בטון על הקיר מבטא. זה מושך תשומת לב גם על ידי עץ באיכות גבוהה ואת העיצוב הדמיוני של הרהיטים. רק תסתכל על זה טרסה רהיטים עם האח ואת קיר בטון. או מה דעתך על המשרד הביתי המודרני הזה או על האופן שבו אתה יכול לראות איך הבטון משתקף במראה.

  1. אקו ביץ ‘, ונקובר

חוף אקו ביץ 'ונקובר

כאן אנו רואים את ביתה של משפחה צעירה ואת חזונם הצעיר. זוהי בנייה בת קיימא. הבניין מאפשר יישור ירוק ואם הבית צריך לבחור, הם גם מוכנים להתקנה סולארית. זה גם קל לשמור מספק גורם WOW כללי.

קירות אלה נראים מרהיבים עם האור מלמעלה. זה אורח חיים מגניב.

  1. הר הבית, קפיטול, נחל

האם יש מקום טוב יותר עבור קירות בטון מאשר נסיגה מפואר בכל מקום בהרים? כאן עולה בבירור כי הרעיון של בטון כחומר קר וסטרילי הוא מיושן. הנה, את סגנון היפי מקבל משמעות הנוכחית באותו זמן, כל העניין הוא סופר נוח וחם. עם הרבה זכוכית אתה סוף סוף להגיע לשלמות.

  1. דורסי רזידנס, סיאטל

Dorsey מגורים סיאטל קיר בטון קיר חשוף בטון בבית

האדריכלים של הבית הזה הם מ אדריכלים עיצוב Coates. יש להם גישה מצוינת מאוד בטון. הבית מגדיל את שטח הרצפה למקסימום באמצעות שטח אנכי. ממרחק, הוא נראה כמו בניין אנונימי, מפוכח, דו קומתי, עם חזית למים. לאחר הכניסה נפתח עולם חדש: חמים, בהירים ופתוחים.

  1. לימה מגורים, לוס אנג’לס

לימה מגורים בלוס אנג 'לס אדריכלות עכשווית

המותרות אינם תמיד שם נרדף למותגים מפורסמים ולריהוט איטלקי עכשווי. הוא מתעקש הרבה יותר בפרטים. זה בהחלט חל על לימה מגורים, אשר ניתן לראות בתמונות שלהלן. הוא תוכנן על ידי אברמסון טייגר אדריכלים. קווים פשוטים, מודרניים, טהורים מעטרים את קירות הבטון המעוצבים להפליא. החללים הרחבים והצבעים היפים הם חלק מהאלמנטים שמושכים תשומת לב. זוהי דוגמה נהדרת איך לחבר את העולם החיצון עם העולם הפנימי … נכון?

המעצבים של א ‘קוב אדריכלים עלו על עצמם עם הבניין הזה. צבעים אפורים עקביים, מסוגנן עוד יותר אני חייב לומר כאן הם שבורים על ידי ניואנסים חמים וגוונים מודגש. הם משלימים בצורה נפלאה את הנופים הגדולים של האוקיינוס. האפקט מחוזק על ידי חלונות הרצפה עד התקרה.

הודות לחלונות אלה ניתן להגדיר את הבניין כבית זכוכית. זה מדהים עד כמה חזק וחזק חומר כמו בטון יכול להיות כל כך נפלא מחובר עם זכוכית ….

  1. קורת ‘רזידנס, סנטה ברברה

Kurth רזידנס סנטה ברברה מראה בטון

האם אתה חפץ בבית מלבני קונבנציונלי? כמובן שיש לך את הזכות! אבל ראשית, תראו מה נוימן מנדרו אנדרוליטיס אדריכלים נוצר בסנטה ברברה. זהו בית לא טיפוסי עם צורות מעוקלות וקירות בטון חשופים

חייב להיות משהו מרגש על שילוב של חול ושימוש בטון. זה בהחלט trandy כי אתה משלב את הסביבה לתוך עיצוב פנים. נראה שיש נטייה להשתמש בקירות בטון המשמשים הן לבידוד טוב והן כנקודת מבט ויזואלית. כמו נכסים רבים אחרים בתחום זה, הבית הזה הוא מלכותי, חם ומזמין. בבית יש גם משהו מטורף על זה, מה שהופך אותו אפילו יותר מעניין.

יש סיבה טובה מדוע הבניין הזה נקרא בית Box. אבל, יש משהו מאוד מוזר בזה: העיצוב יוצר את רוב הארכיטקטורה, וכל העניין נשאר אלגנטי ומסודר. כדי לפצות על הבטון, הבית משלבת הרבה זכוכית, מה שהופך את הפנים מופיעים מרווח ומאוורר היטב. ניתן לומר כי שילוב של בטון וזכוכית הוא גם מנצח במקרה זה.

מבנה בלתי שגרתי זה הושק על ידי ג’ונתן סגל FAIA. יש דיבורים על מעון קרסטה המפואר בקליפורניה. כאן, יצירתיות מגיע לרמה חדשה לגמרי. הוא מספק מגע תעשייתי הודות לקירות הבטון החשופים. על ידי שימוש בחומרים באיכות גבוהה, המגורים מבטיחים אורח חיים מושלם בתוך הבית. האם הזכרנו גם את התאורה המובנית לאחר השקיעה?

  1. צ’כיה

האם אתה רוצה דוגמה נוספת של טיפול יצירתי של בטון? הנה מגיע חומר זה משמש ראיה של עיצוב פנים upscale. נבנה על ידי Oooox, הבית כולל מרקמים מתוחכמים מעורבב עם עץ רהיטים לבנים לכה, אשר מביא כמה המראה הטיפוסי של עיצוב תעשייתי. כי זה סגנון העיצוב שממנו האדריכלים שואבים את ההשראה שלהם כאן.

הנה יש לנו דוגמה מצוינת של מינימליזם מודרני מעורב עם עיצוב יפני. הבית הוא יצירה יצירתית של Atelier Boronski. עיצוב הפנים מבוסס בעיקר על שחור ולבן ועל קירות בטון יש משטח נפלא. זה שטח ריק יחסית למעשה נראה מרהיב.

עוד כמה רעיונות על קירות בטון וקירות בטון עבור תשומת הלב שלך

קיר קישוט חשוף בטון בבית חלון גג תעשייתי

אלה הם טפט בטון, אבל ההשפעה היא זהה

קיר קישוט תעשייתי חשוף בטון בבית קצת צבע

שילוב נוסף בין עץ לבטון, הפעם במחקר

קיר קישוט תעשייתי חשוף בטון בית שולחן האוכל כיסאות

פנים מונוכרומטיות מראה קווים נקיים וצורות נקיות

קיר עיצוב תעשייתי חשוף בטון אפור בבית ערכת הצבעים

לוחות בטון גדולים בחדר האוכל

קיר עיצוב חשוף בטון בבית אור תעשייתי עקיף

סודי פנג שואי האווירה

קיר קישוט תעשייתי חשוף בטון בבית רך אור

חדר בסגנון בודהיסטי

קיר קישוט תעשייתי חשוף בטון מונוכרומטי בבית

חדר האוכל נראה גברי

קיר אופטיקה תעשייתית קיר בטון

חדר השינה האלגנטי כולל קסם אופנתי

עיצוב קיר בטון חשוף

תאורה עקיפה מדגישה את קירות הבטון

קיר בטון מינימליסטי

מינימליסטי אך מרשים

קיר חשוף עיצוב קיר אח בסגנון תעשייתי

חדר שינה מקושט

קיר עיצוב תעשייתי חדר השינה

עיצוב קיר עם בטון מתאים גם למשרדים

קיר בטון חשוף עיצוב הספה בסגנון תעשייתי

מדרגות מתכת צפות

עיצוב קיר מינימליסטי מדרגות תעשייתיות

סלון מזוקק

חשוף בטון בית קיר עיצוב תעשייתי מגורים נוף