Konteinerių architektūra: 5 populiariausių konteinerių namai Europoje

Konteinerių architektūra puikus konteinerių namas iš konteinerių

Gyvenimas konteineryje: kūrybiniai konteinerių namai iš Europos

 

Nauji laikai nutrūksta nekilnojamojo turto rinkoje. Statybų pramonė yra sparčiai auganti, o daugelis mato galimybę gauti savo namus dabartinėmis žemomis palūkanų normomis. Tačiau čia atsirado nauja tendencija, kuri Europoje lėtai, bet tikrai įsitvirtinusi ir vis labiau palanki: konteinerių namas.

Ypač Vokietijoje daugelis gyvenamųjų pastatų su prieglaudomis yra susiję, tačiau konteinerių namai yra daug daugiau nei funkcinė gyvenamoji erdvė kaip paskutinė priemonė. Tuo tarpu Europoje taip pat statomi svajonių namų variantai, kuriems būdingas unikalus kūrybiškumas ir kurie turėtų būti laikomi įkvėptais architekto, konteinerių namų savininkams ar tiems, kurie norėtų tapti vienu. Leiskite jaustis įspūdžiais penkių kūrybinių konteinerių namų Europoje ir sužinoti apie konteinerių namo privalumus ir tai, ko reikia norint paversti paprastą jūrų krovinių konteinerį į stilingą namus.

Konteinerių architektūra

Konteinerių architektūros konteinerių namai perka namą iš konteinerių
Konteinerių architektūra: 5 populiariausių konteinerių namai Europoje

Paprastas jūrų krovinių konteineris paverčia prabangia gyvenama erdve

Kiekvieno gyvenamojo konteinerio pagrindas yra “plikas” metalinis konteineris, kuris visame pasaulyje naudojamas gabenant jūrų krovinius. Naudotų konteinerių galima įsigyti paprastai apie 1000 eurų (žr pavyzdžiui https://www.containerbasis.de/20-fuss-container/), o tuo tarpu, įmonės daugiausia dėmesio teikti gatavų būsto modulius, kurie atskirai gali būti sujungtos.
Jei gyvenamajame konteineryje nuolat gyvena vienoje vietoje, daugeliu atvejų reikalingas “statybos leidimas”. Daugiau informacijos galite gauti iš bet kurios savivaldybės statybos institucijos.

Gyvename konteineryje puikus konteinerių namasKonteinerių architektūra puikus konteinerių namai visame pasaulyje

Kai laivybos konteinerio savo galią tapti naujų namų, jūs vis dar reikia šiek tiek specialistus, pavyzdžiui, elektrikai arba šildymo ir energijos statybininkas užtikrinti teisės aktuose nustatytų gaires dėl naujo būsto kūrimo nuostatų ir gali būti patvirtinta patirtimi. Be to, ji ateina kaip Bauhaus į saugos garantija, yra naudingi struktūrinių inžinierių, ypač kai yra pridedamos jūros konteinerių, kurių buvo imtasi sienos ir grindys. Stabilumas yra ne klausimas, kuris turi susidoroti statybininkas, bet absoliuti būtinybė, kuri yra įtvirtinta įstatyme.

Be to, jūs turėtumėte tikėtis tokio darbo, jei taip pat norėtumėte paversti jūrų konteinerį konteinerių namuose:

– Miesto vanduo ir nuotekų jungtys
– prijungimas prie elektros tinklo
– privaloma Vokietijoje: energijos šilumos izoliacija
– Langų ir durų įrengimas
– jei reikia, laiptų įrenginiai
– Šildymo įrengimas
– Santechnikos įrenginių statyba
– Elektros kabelių montavimas
– Jei reikia, pamušalu suprojektuoti su šilumos izoliacijos vidinėmis sienomis, pavyzdžiui, Rigipsplatten

Konteinerių architektūra talpykloje gyvena puikūs konteinerių namai

Gyvenimo kokybė kiekvienai pretenzijai

Gyvenamasis konteineris gali būti išplėstas ir išplečiamas pagal pageidavimą. Su Flex Fenstereinlässe būti sukurta, iš šoninių sienų pašalinimo turite esant sugretintai Wohncontainern didelio ploto įvairovei, ištraukos konteineryje stogo leidžia nustatanti gyvenimo konteinerių grindys su susijusiais vidaus laiptų pliuralizmą. Vaizduotė nežino jokių ribų, nes bus rodomi penkių kūrybiškiausių konteinerių namai iš Europos.

Konteinerių architektūra: 5 populiariausių konteinerių namai Europoje

Konteinerių architektūra puikus konteinerių namų pavyzdžiai

Konteinerių namai Sietlo konteinerių namuose

Būtent čia konteinerių namai kelia realų iššūkį daugeliui architekto ar interjero dekoratoriaus. Iš stačiakampio konteinerio matmenų iš tiesų galima suktis daug ir net sukurti prabangų gyvenimo erdvę kelis šimtus kvadratinių metrų. Gyvenamasis konteineris yra universali, nesvarbu, ar baseino plotas priešais gyvenamą konteinerį, kuriame yra didelė terasa arba sodas ant stogo, kaip vieno šeimos ar daugiabutis namas, vasarnamiai ar atostogų svečiai.
Jie teikia pranašumą, kad bet kuriuo metu galima įgyvendinti, kad namuose niekas nebūtų įpareigotas į vietą. Perėjimas yra vėjas su konteinerių namais.
Nepakankamų būstų modulių paklausa nuolat didėja, o architektai ir nekilnojamojo turto pramonės gamintojai atranda gyvenimo konteinerius sau, savo kūrybiškumą ir, žinoma, pardavimus. Taigi konteinerių namas naudos tiek įmonėms iš įvairių pramonės šakų, tiek visų amžiaus grupių žmones, kurie nori turėti savo karalystę per kelias savaites, dėl kurių jiems nereikia daug išleisti.

Konteinerių architektūra Konteinerių namai Konteinerių namai įsigyti

Konteinerių architektūra Konteinerių namai Konteinerių statybos namai

Gyvenamosios paskirties konteineriai – 5 kūrybiškiausios gyvenimo idėjos Europoje

Švedijoje buvo suformuota 40-pėdų konteineris su 12,19 metrų ilgio ir šešių 20 pėdų konteinerių, kurių ilgis siekė 6 066 metrus, ir vienas iš labiausiai kūrybingų gyvenimo konteinerių. Viršutiniuose 32, 28 kvadratinių metrų aukštuose yra daug erdvės miegoti ir maudytis. Prie gretimų balkonų galite mėgautis pusryčiais viename iš gyvenamųjų pastatų, o kitoje namo konteinerio pusėje galite mėgautis panoraminiais vaizdais per visą lango fasadą.
Apatiniame aukšte šeši įgulos kajutės suverti kartu išilgai ir šoninių sienų centrinių keturių gyvenamųjų konteinerių buvo pašalinti, kad didelė erdvė yra sukurta, iš kuri jis eina į šonines sekcijas su virtuve, biuro ir svečių tualetas. Apatinė plotas yra maždaug 90 kvadratinių metrų. Išorė yra padengta natūralia medine medžiaga, kuri suteikia konteinerių namams stilingą žavesį.

Konteinerių namai pirkti Konteineriai Europoje Gyvenamasis tara

Puikus kūrybiško ir unikalaus dizaino pavyzdys – tai konteinerių namas, kurį sudaro 18 gyvenamųjų modulių, išsidėstę trijuose aukštuose, kuriuose gyvena daugiau nei 400 kvadratinių metrų ploto. Šis pavyzdinis konteinerių namas įspūdingas stilingų laivo buliukų akimis, todėl šis namas yra ekstravagantiškas. Pritvirtinus keltuvus pagal įvairias gyvenimo talpas, buvo sukurtos papildomos automobilių stovėjimo aikštelės. Konteinerinės durys tarnauja kaip pažangūs privatumo ekranai ant balkonų. Šis daugiabutis pastatas yra Londone.

Konteinerių namai Londone, Anglijoje, Didžiojoje Britanijoje

Konteinerių architektūra puikus konteinerių namai iš Europos

Svajonių išskirtinę gyvenamąją nuosavybę rasite ir Kipre. Čia trys 40-pėdų gyvenamieji konteineriai buvo skoningai išdėstyti ant dviejų aukštų, o bendras gyvenamasis plotas beveik 100 kvadratinių metrų buvo sujungtas su didžiuliu terasa, iš kurios interjeras buvo atskirtas nuo grindų iki lubų. Žaidžiant gyvenamųjų modulių padėtį, naujųjų namų dizainas yra labai ypatingas iššūkis ir kiekvienam namų konteineris suteikia labai individualų požiūrį.

Konteinerių namai konteinerių pastatų namas

Madrido architektų kūrinys – tai konteinerių namai, kurių išorinis dizainas yra su euro padėklų dėže ir netgi atrado kelią į Čilę kaip vizualią akcentą. Modulinėje sistemoje namas buvo suprojektuotas ir jūriniai konteineriai buvo išdėstyti taip, kad konteinerių namą būtų galima išplėsti pagal pageidavimą. Jį sudaro tik perdirbamos medžiagos ir saulės elementai, todėl ji yra viena iš aplinkai nekenksmingiausių gyvenamųjų patalpų, šiuo metu Europoje.

 

Konteinerių architektūra puikus konteinerių namai
Konteinerių architektūra puikus konteinerių namai pastatų namas iš padėklų

Konteinerių architektūros konteinerių namai Namas pagamintas iš padėklų

Šedevrą sukurta architektai už Kanados Kas gyvena Austrijoje ir ten norėjo mažomis namo, kuris gali būti artimas jam kiekvieną gamtos akimirka, ir tuo pačiu metu prisitaikyti bei komforto. Konteinerių gyvenamųjų moduliai leidžia unikalų dizainą, kuris gali būti integruotas net klasikinius fasadinius stogus., Gali dėti kiekvieną kambarys atskirai ir suteikia asmens liesti į bendrą išvaizdą per kampai, projekcijų ir kampai iš namų kaip įprastinių name klasikinis tiesia dizainas yra sunku ir būtų labai brangu įgyvendinti.

Konteinerių namo kainos Konteinerių namai Europoje